ERA testi

Hakkımızda

Çok değerli TSRM üyeleri, üreme alanında birçok farklı konumda hizmet veren bilim insanları, doktorlar, biyologlar, hemşireler ve endüstrinin kıymetli temsilcileri,

Bu yıl içinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeni ile 4-8 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirmeyi planladığımız 9. Üreme Sağlığı ve İnfertilite Kongresi‘ni, hepimizin daha sağlıklı günlerde buluşmasını umut ederek 10-14 Kasım 2021 tarihinde Titanic Kongre Merkezi, Belek‘te gerçekleştirmek üzere erteliyoruz.

Derneğimizin 18. yılında gerçekleşecek olan 9. kongremizi her zamanki bilimsel zenginlikte sizlere sunacağız.

Bu kongremizde de çok sevilen, üst düzey kurslar, paneller, eğitim modülleri, pros cons oturumları olacağı gibi uluslararası derneklerin ve dünyanın dört bir tarafından gelecek çok üst düzey bir akademik grubun sunumlarını da bir arada görme şansına erişeceğiz. Bize daima en üst düzeyde destek olan endüstrinin de uydu sempozyumları, ürün sunumları ile kongremizi zenginleştirecekleri de kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımızda duruyor.

Son kongremizde ülkemizde alanındaki en yüksek bilimsel ödül ve desteği veren derneğimiz, bu sefer de aynı uygulamayı daha da fazlasıyla gerçekleştirme arzusunda. Asistanlarımız, doktora ve yüksek lisans öğrencilerimiz ile hemşirelerimize çok sayıda burs sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz.

Yönetim kurulumuz, danışma kurulumuz ve derneğimizin tüm kurullarında görev yapan ülkemizin değerli bilim insanları adına sizleri bu geleneksel bilim festivaline davet ediyorum.

Sağlıklı günlerde buluşabilmek dileğimle,

Saygılarımla
Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık